Nasze produkty

wróć do listy produktów

Selva

Produkt na zamówienie

Ekrany Akustyczne Selva pozwolą zapenić ciszę w strefie wypoczynku, a pracownikom większy komfort pracy, ale i możliwość swobodnej komunikacji między sobą. Ciekawa gama kolorystyczna, kształty paneli jak i designerskie bazy (chromowane oraz malowane proszkowo) stanowią dodatkowy atut, przy zachowaniu znakomitych właściwości akustycznych.
 
Ekrany akustyczne Selva mogą stanowić pojedynczy element jak i łączyć się modułowo tworząc ścianki proste oraz kątowe. Daje to możliwość aranżacji każdego biura. Zaawansowany system ekranów włożonych do stabilnej stalowej ramy jest prosty w układaniu i może być w każdej chwili szybko przekonfigurowany w zależnosci od potrzeb.
 
Doskonałe parametry akustyczne ekranów wolnostojących SELVA zostały osiągnięte w wyniku intensywnej pracy zespołu projektowego Bejot z wieloma jednostkami naukowymi. Badania dowodzą spadek natężenia dźwięków o 8 dB odczuwalny przez ucho ludzkie jako redukcja hałasu prawie o połowę.
 
Pozytywne efekty testów zostały potwierdzone wynikami badań skuteczności akustycznej zgodnie z normą PN ISO 10053:2001 przeprowadzone przez Laboratorium Akustyki Technicznej w Katedrze Mechaniki i Wibroakustyki AGH w Krakowie.

MULTIKO NARKIEWICZ SP.J.
ul. T.A Wendy 10, 71-004 Szczecin (Łasztownia)
mail: biuro@multiko.com.pl mob. +48 510020601, 510020602


Copyright © 2016 Multiko Sp. z o.o. Projekt i wykonanie: virtual people